تماس با مستقیم با تعمیرکار_آیفون_تصویری

۰۹۱۲۴۰۷۹۴۳۸تلفن مستقیم تعمیرکار آیفون کوماکس،تابا،تکنما،سیماران با کلیه قعطعات درجه یک…

یک تعمیرکار آیفون تصویری باید آموزش های و دروه های تعمیرات ایفون را گذراننده و داری مدرک k تعمیراتی را داشته باشد،

بنده درسال ۱۳۷۴ از طرف نمایندگی کوماکس در کره جنوبی شهر کاسونگ برای گرفتن تعمیرکار ماهر ایفون و گذرانندن تمام دوره ها از طرف شرکت commax و تابا و تکنما در این کلاس تعمیر ایفون شرکت نموده و به عنوان تعمیرکار نمونه اف اف  در صنف انتقال صوت و تصویر ایران لوح تقدیر کارآفرین نمونه خدمات ایفون_تصویری را گرفته ام

تعمیرکار_درب بازکن تصویری اگر بهر دلیلی کلید بازکن که روی گوشی ایفون قرار دارد و عکس کلید را دارد را زدید و در باز نشد سیم ارتباط به پنل دم در یا سیم پیچ  خازن صافی مدار فترتاد داخل گوسی آیفون تصویری سوخته یا به اصطلاح ما تعمیرکار تابا و یا کوماکس سانچس کرده.

مطمءنن به هرکسی اصمینان نکنید به کسی کار رادهید که خودش کننده باشد نه درصد بگیر؟؟؟؟”””

تعمیرکار_آیفون تابا،کوماکس،سیماران،تک نما،آلدو و سوزکی و الکتروپیک  همان محل نصب آیفون را درست میکنم و با خیال راحت با کمترین هزینه ممکن جهت تعمیر آیفون خود تحویلتان می دهیم.

تلفن شرکت کوماکس و تابا و تک نما

تعمیرکار آیفون (۰۹۱۲۴۰۷۹۴۳۸ آیفونکار ماهر) برای تعمیر اف اف و دیگر یک محصول لوکس و لاکچری برای ساختمان ها به شمار نمی آید و یک نیاز است در جهت تامین امینت خانواده ی شما !

تعمیر ایفون تابا الکترونیک

شرکت کوماکس و تابا و تک نما در تهرون تلفن واحد مرکزی ۲۲۷۹۴۲۸۶یکی از بزرگترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده ی آیفون تصویری در جهان میباشد که همواره در ارتقای سطح کیفی تولیدات خود ، چه در طراحی و کارایی ، نیاز و رضایت مصرف کننده را در نظر داشته و پیشرو در ارائه ی سیستم های نوین در صنعت تولید آیفون تصویری میباشد .

ایفون تک نما

سهیل هستم تعمیرکار آیفون تکنما در تهران با بیش از ۲۳ سال سابقه خدمات برق و الکترونیک در تهران و بازار تهران (لاله زار) و سال ۱۳۹۳ فوق لیسانس مهندسی برق و الکترونیک را از دانشگـــــــاه دولتی در تهران گرفته و شروع به کار تعمیرات و فروش آیفون و نصباب تک نما  tak nama کرده ام.

تعمیرکارآیفون تکنما


تعمیر ایفون تصویری

تعمیر آیفون تصویری

Call Now Buttonدکمه تماس سریع