تعمیرات آیفون تصویری مارک تکنما،تابا،کوماکس
برای تعمیرات تخصصی ایفون تصویری تکنما تلفن تعمیرکار اف اف 09124079438″ایمان اقاجانی سرویس کار و نصاب شرکت درب بازکن تصویری تکنما که تمام لوازم یدک آیفون تکنما را داریم و در محل مشکل برد گوشی اگر داشتع باشید،یا تصویر دم درحیاط یک واحد الی کل واحد ها اگر تصویر و زنگ ندارند را سریعا در محل درست کرده و اگر نیازی هم به قطعه داشته باشه نصب و تعویض میکنیم/.

بعضی از مواقع سیم کشی اف اف تکنما هم بر اثر دست کاری تعمیرکاران ناشی و نابلد بهم میزیزه که در ابن مواقع ما با دستگاه سربندی و سیم کشیها رو برزسی ودرست میکنیم ولی اگر از اول با تعمیرکار آیفون تکنما+09124079438*تماس میگرفتید ه بسا مشکل ایفون واحد ها زودتر و کم هزینه تر برطرف میکردیم.

نمایندگی تکنما در غرب تهران :
اگر ساکن غرب تهران هستید و مشترک آیفون تصویری تک نما هستید اصلان نگرانی نیست ،فقط با یک تماس و دادن ادرس تعمیرکار ایفون تک نما در غرب تهران|4079438_0912|با دادن ادرس که اف اف نصب است در کمترین زمان و در اسرع وقت ما درب منزلتان می ایم و هر مشکلی داشت ایفون شما یا دیگر همسایه اگر ارتباط داخلی بوق اشغال میخوره تا زنگ دم درب نمی خوره گوشی صدا از پایین به داخل منزل نمی اید را درست میکنیم.

نمایندگی آیفون تصویری تک نما در شمال تهران:
دوستان عزیز در شمال تهرون تا شمرون نیاوران تا دیباجی الی اندرزگو ولنجک تنها با یک تماس با تلفن تماس با نمایندگی تکنما در شمال تهرون و ارتباط مستیقیم و بدون واسطه با تعمیرکار تکنما در شمال تهران09124079438 با کمترین هزینه و سریعا ایفون تصویری مارک تکنما،تابا،کوماکس یا هر برندی باشه را 34 سال هم نصاب هستیم و هم نمایندگس فروش و خدمات پس از فروش درب بازکن های تصویری را در تهران داریم.

نمایندگی اف اف تکنما در تهرانپارس_09124079438
رفاقای قدیمی خودم در تهرانپارس ار فلکه اول تا سراج کوچه قیوم ابادی و 13 تکاوران تا بلوار پروین (خوشعطر)تا بهار و خیابان دماوند محترم اگر ایفون شما دوار خرابی شده برای رفع خرابی تکنما،تعمیر سیم کشی اف اف نیاز به یک تعمیرکار آیفون تک نما در تهران پارس “”4079438-0912″”بنده در خدمتان جهت تعمیرات گوشی تکنما و برطرف کردن مشکل زنگنخوردن،تصویر نداشتن،صدا ردو بدل نشدن در اف اف تصویری که مشکل از برد سوجنگ و ای سی 7032 و مقاوت 24k اهم در برد صوتی تکنما وقتی خراب باشه میتاند صدا زنگ هم وقتی شاستی درب زا فشار می دهید نخور که اکثرا” گوشی های تابا 1070 و تکنما d43 و مدل 256n که دارای ارتباط داخلی بین واحد ها میباشد این اتقاق میافتد.

دربازکن تصویر تکنما یکی از بهترین آیفون تصویری های ایرانی به شمار می رود که با به کار بردن روش خاص سیم کشی و نصب آیفون، نام خود را در میان برترین ها قرار داده و با استفاده از هفت رشته سیم تا 80% در هزینه های سیم کشی صرفه جویی خواهید کرد. به روز ترین لیست قیمت آیفون تصویری تکنما در همین صفحه قرار گرفته است.

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل – C43
آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل – C43TM
اندازه صفحه نمایش: 4.3 اینچ
حافظه: دارد
ارتباط داخلی: با کلیه واحدها
در کنار آیفون های اقتصادی، تکنما دو آیفون تصویری کامل در رده قیمتی بالا و با کاربرد زیاد برای بازار مصرف بالا رده در نظر گرفت. آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه C70TM و آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه مدل 43-TM از لحاظ ظاهری مشابه هم بودند و در اندازه 4.3 اینچ و هفت اینچ با قابلیت ارتباط داخلی واحد به واحد، ارتباط با نگهبانی، قابلیت نصب حافظه، قابلیت دایورت تماس در رنگهای متنوع عرضه شد، هر چند بعدها از تنوع رنگی آن کاسته شد. در ادامه این مطلب به معرفی خصوصیات برخی از آیفون های تصویری تکنما می پردازیم، این خصوصیات که از موارد تاثیر گذار بر قیمت آیفون تصویری تکنما هستند، ویژگی هایی برای سهولت کار کاربران به شمار می روند:

آیفون تصویری تکنما با قابلیت برقراری ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی
یکی از این قابلیت های آیفون تصویری تکنما، ارتباط بین واحدها و ارتباط با نگهبانی بود که شرکت تکنما به صورت پیش فرض در گوشی هایش قرار داد. بیشتر آیفون های تصویری با قابلیت ارتباط داخلی، در تعداد واحد های بالا با مشکل ضعیف شدن صدا و یا پایین آمدن کیفیت تصویر در طبقات بالاتر رو به رو می شدند. با ورود تکنما و با این ویژگی خاص که در تعداد واحد های بالا با کمترین مشکل ممکن نسبت به دیگر رقبا عمل می کرد و همچنین با رفع نقیصه های آیفون های قبلی، عملا تکنما توانست راهکاری جدید و به روز برای ارتباط داخلی ارائه کند، همین عامل باعث شهرت و ثبات محصولات دربازکن تصویری تکنما در بازار شده است. پس از تولید مدلهای TM43 و TM70 که با امکانات بسیار زیاد و ارتباط داخلی قدرتمندی همراه بود و با استقبال خوبی هم همراه شد بدلیل اعمال تحریم های اقتصادی علیه ایران و افزایش چند برابری قیمت دلار، ناگزیر قیمت آیفون تکنما هم با افزایش چشمگیری همراه شد و امکان رقابت در بازار برای شرکت تکنما تا حدودی سخت شد. به همین منظور این شرکت تصمیم گرفت سری جدیدی که با امکانات کمتری از جمله عدم ارتباط داخلی بین واحد ها و قابلیت ذخیره عکس همراه بود تولید کند:

آیفون تصویری tm43 تکنما

تعمیرات آیفون تصویری مارک تکنما،تابا،کوماکس

آیفون تصویری تکنما هندزفری
شرکت تکنما محصولات خود را در دو نوع هندزفری و دارای گوشی به بازار عرضه نموده است. با استفاده از آیفون تصویری هندزفری می توانید تنها با فشردن یک کلید، با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار کنید. این شرکت اخیرا با رونمایی از دو محصول جدید خود که به صورت هندزفری (بدون گوشی) میباشد گوشی های لوکسی وارد بازار کرده است که کلید های آن ها نیز لمسی بوده و تمامی کارکرد ها با لمس کلید های آن صورت می گیرد:

آیفون تصویری هندزفری تکنما e43

آیفون تصویری تکنما با امکان اتصال به ۳ دوربین مداربسته مجزا
از دیگر ویژگی هایی که در برخی از آیفون تصویری های ایرانی کاربرد دارد، امکان اتصال به دوربین مداربسته است. با استفاده از این سیستم قادر خواهید بود تصاویر دریافتی از دوربین ها را بر روی مانیتور خود در داخل واحد مشاهده کنید. ویژگی خاصی که در رابطه با تکنما خودنمایی می کند اینکه امکان اتصال ۳ دوربین مداربسته مجزا بمنظور مشاهده سه مکان متفاوت مانند درب ورودی ساختمان، محوطه پارکینگ یا حیاط و همچنین درب ورودی واحد می باشد. مدل های VDP E43 و VDP E70 در این گروه قرار می گیرند.

آیفون تصویری تکنما e70
آیفون تصویری تکن


ما 4.3 اینچ بدون ارتباط داخلی
آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ بدون حافظه – D43
اندازه صفحه نمایش: 4.3 اینچ
حافظه: ندارد
ارتباط داخلی: با یک واحد (نگهبانی)
آیفون تصویری تکنما مدل C70TM

صفحه نمایشآیفون تصویری تکنما مدل C70TM

دارای ابعاد 7 اینچی است. این صفحه نمایش دارای 12 کلید لمسی است. این صفحه نمایش دارای بزرگترین ال سی دی ساخته شده توسط تکنما از نوع TFTمی باشد که می توان گفت کیفیت این آیفون در حد قابل قبولی قرار دارد. در سمت راست این آیفون، گوشی قرار گرفته است که می توان با استفاده از آن با مراجعه کننده ارتباط صوتی برقرار نمود.

این گوشی طوری به روی بدنه قرار گرفته است که حدودا یک سوم از طول آن به روی بدنه قرار ندارد.

کلید های این آیفون همگی دارای کاربرد های دوگانه هستند و برای استفاده از آن ها نیاز به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آن وجود دارد.
ثبت تصاویر توسط این آیفون تکنما با استفاده از حافظه تصویری ممکن می باشد. این حافظه تصویری برای تمامی واحد ها استفاده می شود که می تواند تا 256 واحد را پوشش داده و تا 2000 عکس را در خود ذخیره نماید. با وجود مشترک بودن این حافظه، عکس های ذخیره شده برای هر واحد به طور کاملا خصوصی ذخیره می گردد و محرمانه می باشد. این عکس ها با تاریخ هجری شمسی ثبت می شوند.
با استفاده از کلید های قرار گرفته به روی این آیفون می توان تنظیمات روشنایی، کنتراست، انتخاب ملودی دیدن عکس ها و… را انجام داد. نکته قابل توجه اینکه می توان با استفاده از این کلید ها ارتباط با نگهبانی، استفاده از دوربین دوم، ثبت عکس، برقراری ارتباط داخلی و… را نیز اجرا کرد.

از ویژگی های مفید این آیفون تکنما می توان به قابلیت ارتباط واحد ها با یکدیگر اشاره نمود. در این حالت با گرفتن شماره واحد مورد نظر، به وسیله Caller ID شماره واحد تماس گیرنده بر روی صفحه نمایش دیده خواهد شد. برای برقراری ارتباط با واحد نگهبانی می توان از کلیدی که مخصوصا برای این مورد تعبیه شده استفاده کرد.
یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در درب باز کن تکنما قابلیت انتقال تماس به واحد نگهبانی و یا واحدی دیگر است. به این صورت که در صورت عدم حضور در منزل می توان با دایورت کردن تماس به واحد نگهبانی یا دیگر واحد ها، به مراجعه کننده پاسخ داد. این ویژگی برای شرایطی به کار می رود که مثلا در انتظار بسته ای پستی هستید و با استفاده از این شرایط در صورت عدم حضور در منزل می توانید از واحد های دیگر، کمک بگیرید.
از دیگر نکات و ویژگی های این دربازکن تکنما می توان به امکان اتصال آن به جک درب پارکینگی مدل محک تکنما اشاره نمود. می توان با چند لحظه نگه داشتن یک کلید به روی آیفون، درب پارکینگ را نیز باز کرد.
آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه D70M
آیفون تصویری تکنما 7 اینچ با حافظه D70M
اندازه صفحه نمایش: 7 اینچ
حافظه: دارد
ارتباط داخلی:

تعمیرات آیفون تصویری مارک تکنما،تابا،کوماکس


ارتباط داخل واحد و ارتباط با نگهبانی

آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه D43M
آیفون تصویری تکنما 4.3 اینچ با حافظه D43M
اندازه صفحه نمایش: 4.3 اینچ
حافظه: دارد
ارتباط داخلی: ارتباط داخل واحد و ارتباط با نگهبانی

تعمیرات آیفون تصویری مارک تکنما،تابا،کوماکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست