تعمیرکار مجــــــــاز آیفون برند تک نما در تهران تعمیر گوشی در محل تعمیرکارآیفن-تکنما_mechanic taknama ((0912-4079438)) نمایندگی تعمیرات ب بازکن تصویری مارک تک نما در محدوده شمال تهران

عدمات پس ارفروش آیفون تکنما در غرب سعادت آباد تابلوار قیطریه و پاسداران و شهرک غرب و پونک و اشرفی اصفهانی و زعفرانیه ما درخدمتان هستیم(زمان تعمیر رابا شما هماهنگ میکنیم باشید در منزل جهت تعمیر گوسی اف اف تک نما..

ما در محوده غرب_تهران خیابان فرحزادی و دادمان تا بلوار عدل اشرفی و کردستان تمام خدمات ایفن تصویری تکنما و کوماکس و اف اف تابا را انجام میدهیم.

تعمیرکار آیفون تک نما در کل تهرانیم:

تعمیرات آیفون تصویری تکنما ما تخصصی میباشد،ود در محل گوشی را تمام ایراد هاشو با دستگــــــــــاعیب یابی میکنم،وبعد اگر برد اصلی گوشی مورد داشت یا تصویر را نشون نمی داد و یا صدای زنگ گوشی تکنما از م پنل شنیده میشود،ولی ادمی که دم در پایین دست را روی شاستی زنگ طبقه 3 فشار می دهد یا برای اینکه اپارتمانهای بالای 20 واحد صفحهشاستی زنگ گوچیک و زیباتر باشده دیگی از دو پنل اف اف کنار هم استفاده نمی کتنم،لذا تعمیرکار ایفن تکنما شرکت ویدودور فن (09124079438 video door taknama) از تکنیک های منحصر فرد و مخصوص تعمیرات ایفون تکنما ماستد استفاده میکنیم.

تعمیرکار آیفون تکنما:

تعمیرکار ایفون شرکت تک نما در منطقه شرق تهران نمایندگی_تکنما_تهرانپارس فلکه سوم اتوبان باقری پ 34 میباشد که لذا برای اوردن گوشی قبل تماس گرفته که نمایندگی ایفون تکنما در تهرانپارس در احد تعمیرات اف اف باشند.
اصلان نیازی به باز کزدن گشی حمل او اقتادن گوشی از دست یا صزبه خوردن به ال سی دی آیفون تصویری مارک تک نما نیست،خواهشمندیم از مشتریان عریر وقتی درب بازکن تصویری تکنما خراب میشود،فقط با یک تماس متخصص و تعمیرکار آیفن تصیری تکنما_09124079438 تعمیر برد دوربین نداشتن تصویر کل صبقات از دوربین و هم سیم کشی و یا برد خازن سویچبنگ مدار تقیسیم میباشد.

عمیرکار آیفون تکنما در تهران

محدوده غرب و شمال و شمرون تا تهرانپارس و خیابان دماوند نحوه کد دهی به پنل ایفون تکنما


علت بوق اشغال در ارتباط بین واحد ها:

وقتی گوشی ایفون تلنما مدل D رو دارید و میخاهید ارتباط با واحد نگهبانی یا با واحد ها برقرار کنید 

وقادر به زنگ خوردن گوشی آیفون_تکنما نیست و بوق اشغال میزند بخاطر اینه کدینکگ گوشی با دست کاری یکی از واحد ها و اتصالی در سیم کشی بین پنل تا گوشی یک واحد باشه این اتفاق می افتد.

 وقتی بخواهد زنگ واحد ها زو تغییر بدهید ابتدا ای سی 80ئ94 که مربوط به برنامه نویسی گوشی است پیدا کرده و با زدن دستگاه و پروگرام کرده ایسی و سری کرد خازن ثاقی با دیود زنر و مقاومت نارنجی- بنقشذ با باید تعمیرکار آیفون تکنما دکما پاور سافلای اف اف را 4 دقیقه نگه داره تا وارد محوطه برنامد و کد دادن به گوشی ایفون تک نما شود. برای ایفون های سریc نگه میدارید

 

شرکت آیفون تکنما

تلفن شرکت تک نما در استان تهران منطقه شمال غرب و شرق تهران پارس کلیه تعمیرات آیفون تکنما را در محل در حضور مشتری عزیز انجام می دهیم ،استثنائی باشد که برد آسی خراب باشد یا قطعات آیفون تکنما همراه نباشد یا امکان تعمیر ایفون تصویری تک نما در محل مقدور نباشد.

 خدمات آیفون تصوری تک نما 👇

واحد خدمات پس از فروش درب بازکن تکنما قسمت اف افبا بهترین تعمیرکار تکنما با قیمت مناسب و کار درجه یک و لوازم تکنما که تعمیرکارآن این برند آیفون تکنما استفاده میکنند کیفیت عالی وباضمانت تعویض میگدرد. 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • videodoorphone
  می 4, 2020 3:14 ب.ظ

  ممنون از تعمیرکار تکنما که حرفه ای بودن..

  پاسخ
 • سجاد اصغری
  می 5, 2020 1:03 ق.ظ

  واقعا که این نمایندگی تکنما و تعمیرکار آیفون تک نما که امدن بسیار ماهر و باشخصیت و انسان خوبی بودن که کم دیده بودن توی تعمیرکارا..🙏 سجاد از بلوار صبا

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست